• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/CyberEnerji/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905379347060
  • https://twitter.com/cyberenerji
  • https://www.instagram.com/berkan_atk/
  • https://www.youtube.com/channel/UCfp7dr10tz0K8vqM6uPHX1w
Üyelik Girişi
Videolar

Şimdi yüksek karlı neredeyse sıfır maliyetli bir işe sahip olmak istermisiniz. Sadece bir saatlik işlem ile tek bir vida sökmeden , uğraşmadan hidrojen karbon temizlik makinamız ile kolayca temizlik işlemi yapabilirsiniz.

Araç Karbon Temizlik Hizmet Noktamız Olun Yüksek kazanç SağlayınŞimdi yüksek karlı neredeyse sıfır maliyetli bir işe sahip olmak istermisiniz ?

Sadece bir saatlik işlem ile tek bir vida sökmeden , uğraşmadan, üzerinizi kiletmeden  hidrojen karbon temizlik makinamız ile kolayca temizlik işlemi yapabilir, yüksek bir kazanca sahip olabilirsiniz.

Karbon temizlik işlemi Piyasada binek  araçlar için ortalama 250 tl , minübüs kamyonet gibi araçlara 350 tl, kamyon,tır otobüs gibi araçlara 450 tl den yapılmaktadır. Günde 4 araç temizliği yaptığınızda ayda 24.000 tl kazanabilir neredeyse bir ayda makina parasını kazanabilirsiniz.

Karbon temizlik işlemi çok kolay bir işlemdir. Hidojen karbon temizlik makinasını çalıştırıp üretilen gazı bir hortum ile aracın hava filtre girişine verilir. Araç rölantide bir saat çalıştırılır. 10 dakikada bir araca 5-10 saniye tam gaz verilir. Bu işlem sonrası araç motorundaki kurumlar temizlenir. Temizlik sonrası emisyon değerleri sıfırlı değerlere düşer. %5-20 arası yakıt tasarrufu sağlanır. Motor gücü %5-10 artar. Egr valfi, katalitik konvertör, subaplar, bujiler, silindir içi, piston , egzos boruları gibi yanık atıkların yapıştığı yüzeyler temizlenir. Temiz bir motor yüksek performans sergiler yakıt tasarufu sağlar.

Makinanın işletim maliyeti yok denilecek kadar azdır. Bir  araç temizlediğinizde ortalama 200 mililitre  içme suyu kullanır. Binek araçlar için 1,5kw elektrik harcar. Bunlarında maliyeti 1,43 tl dir. 
267 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret489244
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.50398.5380
Euro10.041310.0815
Hava Durumu
Takvim
Saat