• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/CyberEnerji/

Anasayfa


     L2İ Hidrojen sistemi

   
Ürün Kodu : L2İ
Üretici : Cyber Enerji
Fiyat : 1299 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
3000 cc ye kadar araçlar için Hidrojen + iyonize buhar sistemi
        Detaylar
 
 
Detaylar
YBER ENERJİ HİDROJEN YAKIT TASARRUF SİSTEMİ L2İ PRO SİSTEM 
YENİ YENİ YEPYENİ BİR SİSTEM !!!!!!! 
TÜRKİYEDE VE DÜNYADA BİR İLK SİSTEM. EŞİ BENZERİ YOK !!!! 
Hidrojen + iyonize buhar sistemi

İyonize buhar ne işe yarar ?

İyonize buhar sistemi motora iyonize edilmiş su buharı gönderir. Bu buhar silindir içerisinde silindire giren yakıtın daha fazla yüzey alanına genişlemesini sağlayarak yakıtın daha kolay yanmasını sağlar.Böylece motorda yüksek oranda güç artışı sağlanır.

Bu sistemi denediğimiz Karsan atak marka otobüste %35 yakıt tasarrufu sağlandı. Ayrıca daha önce 4. vites 80km hız ile zor çıktığı yokuşu sistem sonrası 6. vites 110 km hız ile rahat çıkmıştır. Egzos emisyonu adblue sistemi dahil iken 1,50 ike adblue sistemide iptal edildiği halde 0,60 a düşmüştür. Bu testler karsan fabrikasının yetkili mühendisleri eşliğinde yapılmıştır.

Otomobil sahipleri şimdiye kadar yapılmış en iyi hidrojen  sistemi artık Türkiye'de   

TÜRKİYEDE İLKİZ TEKİZ. SÖZDE HİDROJEN SİSTEMLERİ İLE LÜTFEN KARIŞTIRMAYINIZ.CİHAZIMIZIN KALİTESİNİ, GAZ ÇIKIŞ KAPASİTESİNİ KARŞILAŞTIRINIZ FARKIMIZI SİZDE ANLAYACAKSINIZ. 

 

      

Dizel , benzinli ve lpg'li araçlara hidrojen gazı...
Araçlarınızda su yakın...yanlış okumadınız su...cihaz araç motorunu çalıştırdığınızda otomatik devreye girer ve hidrojen ve oksijen gazı üretir.bu gaz yakıtla beraber yanıyor ve size büyük miktarda yakıt tasarrufu sağlıyor.

 

-hidrojen sistemimiz suyu elektroliz ile hidrojen ve oksijen gazına ayrıştırıyor ve motorda yakılıyor. Mevcut yakıtın %100 olarak tam yanmasını sağlıyor...mevcut yakıtınızın tam yanmasını sağlayarak büyük yakıt tasarrufu sağlıyor.ayrıca zararlı egzos emisyon değerlerinizi sıfıra kadar düşürüyor. 

 

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

-Tüm dizel - benzinli ve lpg li araçlarınıza (otobüs,midibüs,minibüs,tır,kamyon,kamyonet,çekici,iş makinası,traktör , jeneratörler ve otomobillere takılır... -mazot,benzin ve lpg paranızdan %20-40 daha az ödeyin...Böylelikle yakıtta büyük avantaj sağlayın . Test  sonuçlarına göre lpg de %20-30 benzinde %20-40 mazotta %20-50 ye varan tasarruf sağlanabilmektedir.....paranız cebinizde kalsın...

-

 

Hidrojen güçlü bir yakıttır.Motor gücünü %10-20 civarında artıracaktır

 

...Düşük performanslı araçlarda bile yüksek performans artışı sağlar...özellikle lpg takılmış araçlarda yaşanan performans düşmesi sorununu büyük ölçüde giderir, aracınız benzinli performansını verirken lpg masrafınızda önemli ölçüde düşer. Pistonlardaki ve yanma odasındaki kurumu temizler, motoru yeniler ve ömrünü uzatır... Aracınızı daha uzun süre kullanırsınız... Aracınızın kontağını çevirdiğinizde aracınızın bakımı başlamış olur... Motoru temizler... Yeni kurum oluşması önlenir. Bakım ve servis giderleriniz %50 azalır... Sanayiyi unutacaksınız... Bir tasarruf da bakım giderlerinde... Paranız cebinizde kalacak... Motor yağınızın ömrünü iki kat uzar ... Motor harareti düşer. Buda yağın ömrünün uzamasına yardımcı olur. Ayrıca daha önce tam yanma sağlanamadığından oluşan kurumların zamanla motor yağına karışarak yağı bozmakta iken hidrojen kullanımı sonrası kurum oluşumu sıfıra indiğinden yağda kirlenmede olmaz. Yapılan testlerde yağ yakma sorunu olan motorlarda dahi egzostan çıkan siyah dumanın tamamen kesildiği görülmüştür. Yağ gideriniz bitti... Paranız cebinizde kalacak... Çevrecidir, tam yanma sağlar ve egsozdan çıkan zehirli gazları %0 a indirir. Egsozdan çıkan kara dumana son...

    Ülke ekonomimiz milyonlarca ton yakıt ve milyarlarca dolar tasarruf sağlamış olur... Ülkemiz refaha ve feraha erişecek... Ekonomimize destek olacağız... Daha güçlü-güvenli-sağlam yıllara, yarınlara zemin hazırlamış oluruz...

 

PEKİ BÜTÜN BUNLAR NASIL OLUYOR DİYECEKSİNİZ.
 
 

Motora yeterli miktarda verilen hidrojen benzin, mazot, lpg'ye göre 10 kat daha fazla alev hızı olduğundan dolayı silindir içerisinde hızla yanarak alevin silindir içerisinde her yere hızla ulaşmasını sağlar. Böylece mevcut yakıtınız tamamen hızla yanmasını sağlayarak piston tepe basıncının eskiye göre daha yüksek olmasını sağlar.Daha yüksek tepe basıncı demek daha fazla güç demektir.Aynı yakıt miktarıyla daha fazla güç sağlanması nedeniyle artık gaza eskiye oranla daha az basmanız gerekecek haliylede otomatikman tasarruf sağlamış olacaksınız.

Hidrojen eski tip araçlarda daha yüksek bir verim sağlamaktadır. Sebebide eski araçlardaki yanma oranının yeni araçlardaki kadar iyi olmamasıdır. Yine dizel araçlarda da daha yüksek tasarruf sağlanabilmektedir. Bunun sebebide mazotun benzine göre yanma hızının daha düşük olmasıdır. 

Hidrojen hem cebinizle dost hem doğayla dost 

  -Sistem kullanım ömrü minimum 250bin kilometredir.

  -SİSTEM İKİ YIL GARANTİLİDİR.GARANTİ SÜRESİNCE ARIZALANAN PARÇA BİRE BİR DEĞİŞİMİ YAPILIR.

Set içeriği:

L216 plakalı  Kuru tip elektroliz hücresi 
Ana Tank
1 litrelik Bubbler
Katalizör
10 amper Dijital göstergeli Elektronik kontrol ünitesi
3 adet kelepçe
3x 2mt siyah, kırmızı, yeşil kablo
2mt Özel şeffaf hortumu 
2mt Şeffaf gaz hortumu 
1mt silikon hortum
Elektrik Bağlantı parçaları

Su boşaltma tapası

4 Paket kimyasal (40bin km yeterlidir)
Türkçe Ayrıntılı Kurulum kılavuzu  
Haftanın her günü Email ve telefon destekli Teknik yardım


 

FİYATA  MONTAJ ÜCRETİ DAHİL DEĞİLDİR.

 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam109
Toplam Ziyaret323389
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.48383.4977
Euro4.17344.1901
Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 25° 16°
Takvim
Saat