• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/CyberEnerji/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905379347060
  • https://twitter.com/cyberenerji
  • https://www.instagram.com/berkan_atk/
  • https://www.youtube.com/channel/UCfp7dr10tz0K8vqM6uPHX1w
Üyelik Girişi
Videolar

Anasayfa


     S1D Dijital sistem

   
Ürün Kodu : S1D
Üretici : Cyber Enerji
Fiyat : 6300 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
2000 cc ye kadar Dokunmatik ekranlı , araç sensör bağlantılı sistem
        Detaylar
 
 
Detaylar
SATIN AL
Yeni Dokunmatik ekranlı sistemimizin özellikleri :

-2000 cc ye kadar tüm araçlar içindir.

-Dokunmatik ekran ile tüm parametreler kolayca ayarlanabilmektedir. 

-Resimler temsilidir Türkçe menü gönderilecektir.

-Oksijen sensör değerleri ayarlanabilir.

-Hava akış sensör değeri ayarlanabilir.

-Hava ısı sensör değeri ayarlanabilir.

-Ana depo ve filtre deposu su seviyeleri ekrandan görülebilir.

-Anlık amper ve voltaj değeri görülebilir.

-Anlık Üretilen gaz miktarı görülebilir.

-Sistem kullanım süresi görülebilir.

-Aşırı akım koruması

-Yüksek basınç koruması

-Düşük basınç koruması

-3000 devire kadar sabit gaz üretimi

-3000-5000 devir arası orantılı gaz üretim artışı

-Akü voltajına göre otomatik açılıp kapanma

-Tetikleme girişine göre otomatik açılıp kapanma

-Araç sensörleri arıza halinde cihaz otomatik olarak sensör simülasyonu yapar.

-Tüm menülere şifre ile girilir.Şifresiz menüler değiştirilemez.

Sistem çalıştığında ayarlanan amperde sabit gaz üretimi başlar. Motor devri 3000 deviri  geçtiğinde amper yükselmeye başlar. Böylece daha fazla gaz üretilerek motora verilir. Sensörlerden gelen voltaj değerleri belirlenen veya ayarlanan oranlarda  gerçek zamanlı olarak değiştirilerek araç ecu ünitesine gönderilir. Böylece yakıt azaltılarak maksimum tasarruf elde edilebilir.

Menüler:

Voltaj menüsü : Bu menüye girilerek cihazın otomatik açılıp kapanması için akü voltaj değeri istenilen değere ayarlanabilir. Örneğin:12 volt araçlarda cihaz 13 volta ayarlanır ise araç çalışıp akü şarja geçtiğinde voltaj yükselir . 13 volta ulaştığında sistem gaz üretmeye başlar. Motor durduğunda voltaj düşer ve cihaz kapanır.

Akım menüsü : Bu menüden sistemin çalışma akımı ayarlanır. Motor hacminize uygun ampere ayarlayabilirsiniz. Genel uygun seviyeyi hesaplamak için motor hacmini 2,2 ile çarpınız. Örneğin 2000cc bir araç için 2x2,2=4,4 amper ideal amper değeridir.

Sistem Menüsü: Bu menüde cihaz bilgilerini ve çalışma modlarını görebilirsiniz. Çalışma modları dört çeşittir. Bu modlar:

Eco mod : Bu modda maksimum yakıt tasarrufu sağlamak için belirlenmiş  oranlarda sensör değerleri değiştirilerek araç ecu ünitesine veri gönderilir.

Komfort mod : Bu modda sensör değerlerine  müdahale yapılmadan  araç ecu ünitesine veriler gönderilir.

Sport mod : Bu modda araç performansı artırılacak şekilde sensör değerleri değiştirilir. Bu modda yakıt tüketiminde artış görülebilir.

Ekspert mod : Bu modda kendi belirlediğiniz oranlarda sensör değerleri değiştirilir. Böylece ister maksimum tasarruf ister yüksek performans sağlayabilirsiniz.

Maf sens menüsü : Bu menüde ısı sensörü  ve  hava akış sensörü girilen oranlarda sensörlerden gelen voltaj düşürülerek araç ecu ünitesine gönderilir. Ayarladığınız deeğerlerin etkin olması için ekspert mod seçili olmalıdır.  Maf sensörü aktif iken motor devri 3000 devir üzerine çıkar ise hücre amperi artırılarak orantılı şekilde gaz üretimi artırılır. 5000 devire kadar gaz üretimi %200 e kadar artırılmaktadır. Böylece her devirde motora  yeterli hidrojen gazı sağlanmaktadır.

O2 menüsü : Bu menüden 1. Ve 2. Oksijen sensörleri aktif edilebilir. Girilen oranlarda sensörden gelen voltaj anlık olarak ayarlanan oranda artırılarak araç ecu ünitesine gönderilir. Ayarladığınız değerlerin etkin olması için ekspert mod seçili olmalıdır.

Alarm menüsü : Cihazda oluşan sorunlar alarm menüsünde gösterilmektedir. Kullanıcı müdahalesi gerektiren durumlar sesli olarakta bildirilmektedir.

Bu menüde bildirilen sorunlar :
500 saat çalışma : Sistem 500 saat çalıştığında sistem su değişimi için  ikaz verir. İlgili alarma tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

1000 saat çalışma : Sistem 1000 saat çalıştığında sistem genel bakım  için ikaz verir. İlgili alarma tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

Yüksek akım alarmı : Cihaz elektronik güç kartındaki olası bir arıza durumunda sürekli alarm verir. İlgili alarma tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

Yüksek basınç alarmı : Cihazdan motora giden hortumda ezilme, tıkanma olması durumunda alarm verilir. Cihaz koruma için  gaz üretimi durdurulur. İlgili alarma tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

Düşük basınç alarmı : Motorun cihaza aşırı vakum yapması halinde alarm verilir. Sistemde bulunan bir valf aşırı basıncı düşürmek için açılarak sisteme hava girişi sağlar. Böylece aşırı vakum nedeniyle filtreden su çekilerek motora gitmesi önlenir. İlgili alarma tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

Düşük kimyasal alarmı : Cihaz ayarlanan ampere çıkamaması halinde alarm verilir. İlgili alarma tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

NTC sensör alarmı: Araç ısı sensörü aktif edildiğinde sensör ile olan bağlantıda sorun olması veya sensörün arızalanması durumunda alarm verilir. Cihaz otomatik olarak sensörü simule ederek  sorun yaşamadan yola devam etmenizi sağlar. İlgili alarma  tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

Maf sensör alarmı : Araç maf sensörü aktif edildiğinde sensör ile olan bağlantıda sorun olması veya sensörün arızalanması durumunda alarm verilir. Cihaz otomatik olarak sensörü simule ederek  sorun yaşamadan yola devam etmenizi sağlar. İlgili alarma  tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

O2 sensörü 1 : Araç 1. Oksijen sensörü aktif edildiğinde sensör ile olan bağlantıda sorun olması veya sensörün arızalanması durumunda alarm verilir. Cihaz otomatik olarak sensörü simule ederek  sorun yaşamadan yola devam etmenizi sağlar. İlgili alarma  tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir. Cihaz dar bant sensörleri destekler.

O2 sensörü 2 : Araç 2. Oksijen sensörü aktif edildiğinde sensör ile olan bağlantıda sorun olması veya sensörün arızalanması durumunda alarm verilir. Cihaz otomatik olarak sensörü simule ederek  sorun yaşamadan yola devam etmenizi sağlar. İlgili alarma  tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir. Cihaz dar bant sensörleri destekler.

Düşük tank seviyesi : Ana depo ve filtre depo suları minimum seviye altına düşmesi halinde gaz üretimi durdurulur ve alarm verilir. İlgili alarma  tıklanarak ne yapılması gerektiği açılan sayfadan öğrenilebilir.

Reset düğmesi: Alarmı resetlemek için kullanılır.

Şifre düğmesi : Cihazın şifresini değiştirmek için kullanılır. Başkalarının cihaz ayarlarınızı değiştirmemesi için tüm menülere  giriş  şifre ile korunmaktadır.

İnformation menüsü : Bu sayfada cihazın toplam çalışma süresi, cihaz seri numarası, Makine tipi, elektroliz hücre sayısı  ve üretici iletişim bilgileri görülebilir.

 

 

 

 

 

 

 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret489244
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.50398.5380
Euro10.041310.0815
Hava Durumu
Takvim
Saat