• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/CyberEnerji/
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905379347060
 • https://twitter.com/cyberenerji
 • https://www.instagram.com/berkan_atk/
 • https://www.youtube.com/channel/UCfp7dr10tz0K8vqM6uPHX1w
Üyelik Girişi
Videolar
Site Haritası

Anasayfa


2000 cc'ye kadarki araçlar için komple kutulu Hidrojen Yakıt Tasarruf cihazı
5.500 TL
(KDV dahil)

3500 cc'ye kadarki araçlar için komple kutulu Hidrojen Yakıt Tasarruf cihazı
6.000 TL
(KDV dahil)

6000 cc'ye kadarki araçlar için komple kutulu Hidrojen Yakıt Tasarruf cihazı
6.500 TL
(KDV dahil)

8000 cc'ye kadarki 24 volt araçlar için komple kutulu Hidrojen Yakıt Tasarruf sistemidir.
12.000 TL
(KDV dahil)

Yüksek saflıkta saf hidrojen ve oksijen üreten elektroliz makinası
12.500 TL
(KDV dahil)

15.000 cc'ye kadar olan tüm araçlar için hidrojenle motor karbon temizlik için kullanılmaktadır.
65.000 TL
(KDV hariç)

15.000 cc ye kadar tüm araçlarda karbon temizlik için kullanılmaktadır.
60.000 TL
(KDV hariç)

15.000 cc ye kadar tüm araçlarda kullanılabilen dokunmatik ekranlı karbon temizlik makinası.
95.000 TL
(KDV hariç)

Araçlarda egzosu sökmeden katalizör ve partikül filtresini kimyasal ile temizleyen sistemdir.
27.000 TL
(KDV hariç)

 

Hidrojen Karbon Temizlik ve Yakıt Tasarruf  Sistemi 

Artık Benzinli, Dizel ve Lpg’li Araçlarınızda yakıt tasarrufu sağlamak hidrojen  sistemlerimizle mümkün

MEMNUN KALMADIĞINIZ ÜRÜNÜ 15 GÜN İÇİNDE SORGUSUZ SUALSİZ İADE EDEBİLİRSİNİZ. 

 

TÜRKİYEDE İLKİZ TEKİZ. 

12 YILLIK DENEYİMLE EN KALİTELİ HİDROJEN SİSTEMLERİNİ SİZLERE SUNUYORUZ.

 

Dizel , benzinli ve lpg'li araçlara hidrojen gazı...
Araçlarınızda su yakın... yanlış okumadınız su... cihaz araç motorunu çalıştırdığınızda otomatik devreye girerek hidrojen ve oksijen gazı üretir. Bu gaz yakıtla beraber yanıyor ve size büyük miktarda yakıt tasarrufu sağlıyor.

Hidrojen sistemimiz suyu elektroliz ile hidrojen ve oksijen gazına ayrıştırıyor ve motorda yakılıyor. Mevcut yakıtın %100 olarak tam yanmasını sağlıyor... Mevcut yakıtınızın tam yanmasını sağlayarak büyük yakıt tasarrufu sağlıyor. Ayrıca zararlı egzos emisyon değerlerinizi sıfıra kadar düşürüyor. 

 

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Tüm dizel ,  benzinli ve lpg li araçlarınıza otobüs, minibüs, tır, kamyon, kamyonet, çekici, iş makinası, traktör , jeneratörler ve otomobillere takılır. Mazot, benzin ve lpg paranızdan %20-40 daha az ödeyin. Böylelikle yakıtta büyük avantaj sağlayın . Test  sonuçlarına göre lpg de %20-30 , benzinde %20-40,  mazotta %15-50'ye varan tasarruf sağlanabilmektedir.

Hidrojen yakıtınızın tam yanmasını sağlayarak Motor gücünü %10-20 civarında artıracaktır. Artık 4. vites gittiğiniz yolu 5. vites rahatça gidebilirsiniz.

Düşük performanslı araçlarda bile yüksek performans artışı sağlar. Özellikle lpg takılmış araçlarda yaşanan performans düşmesi sorununu büyük ölçüde giderir, aracınız benzinli performansını verirken lpg masrafınızda önemli ölçüde düşer.

Pistonlardaki ve yanma odasındaki kurumu temizler, motoru yeniler ve ömrünü uzatır... Aracınızı daha uzun süre kullanırsınız. Aracınızın kontağını çevirdiğinizde aracınızın bakımı başlamış olur. Motoru temizler. Yeni kurum oluşması önlenir. Motor hararetini düşürerek piston ve sübapları korur. Egr valfini temizler, katalitik konvertörü temizler tıkanmasını önler. Bakım ve servis giderleriniz %50 azalır. Sanayiyi unutacaksınız. Bir tasarruf da bakım giderlerinde. Paranız cebinizde kalacak. Zor çalışan, titreyen motorlarda titreşimi azaltır. Motorun daha düzenli çalışmasını sağlar. Motor sesini azaltır.  Motor yağınızın ömrü iki kat uzar . Motor harareti düşer, kurum , is oluşumu engellenir.  Buda yağın ömrünün uzamasına yardımcı olur.  Yapılan testlerde yağ yakma sorunu olan motorlarda dahi egzostan çıkan siyah dumanın tamamen kesildiği görülmüştür. Yağ gideriniz bitti. Paranız cebinizde kalacak. Çevrecidir, tam yanma sağlar ve egsozdan çıkan zehirli gazları 0 a indirir.Emisyon testinden geçemeyen araçların tamir görmeden kolayca testten geçmesini sağlar.  Eksozdan çıkan kara dumana son.

    Ülke ekonomimiz milyonlarca ton yakıt ve milyarlarca dolar tasarruf sağlamış olur. Ülkemiz refaha ve feraha erişecek. Ekonomimize destek olacağız. Daha güçlü-güvenli-sağlam yıllara, yarınlara zemin hazırlamış oluruz.

PEKİ BÜTÜN BUNLAR NASIL OLUYOR DİYECEKSİNİZ.

 

Motora yeterli miktarda verilen hidrojen benzin, mazot, lpg'ye göre 7,86 kat daha fazla alev hızı olduğundan dolayı silindir içerisinde hızla yanarak alevin silindir içerisinde her yere hızla ulaşmasını sağlar. Böylece mevcut yakıtınız tamamen hızla yanmasını sağlayarak piston tepe basıncının eskiye göre daha yüksek olmasını sağlar. Daha yüksek tepe basıncı demek daha fazla güç demektir. Aynı yakıt miktarıyla daha fazla güç sağlanması nedeniyle artık gaza eskiye oranla daha az basmanız gerekecek haliylede otomatikman tasarruf sağlamış olacaksınız.

Hidrojen eski tip araçlarda daha yüksek bir verim sağlamaktadır. Sebebide eski araçlardaki yanma oranının yeni araçlardaki kadar iyi olmamasıdır. Yine dizel araçlarda da daha yüksek tasarruf sağlanabilmektedir. Bunun sebebide mazotun benzine göre yanma hızının daha düşük olmasıdır. Hidrojen sistemi her araçta aynı oranda tasarruf sağlamaz. Her Motorun teknik özellikleri diğerinden farklı olduğundan tasarruf oranlarıda marka modele göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Hidrojen hem cebinizle dost hem doğayla dost 


 SİSTEMLERİMİZ 2 YIL GARANTİLİDİR..

 15 GÜN İÇİNDE MEMNUN KALMADIĞINIZ ÜRÜNÜ SORGUSUZ SUALSİZ İADE EDEBİLİRSİNİZ. 

Sistemimizi deneyen  bazı müşterilerimizden aldığımız sonuçlar; 

  

Hidrojen ile Doğalgaz tüketiminde Net %35 tasarruf imkanı. Fabrikalar, siteler, enerji tesisleri gibi yüksek doğalgaz tüketimi olan yerlere özel imalat hidrojen sistemlerimiz ile Net %35 yakıt tasarrufu sağlamaktayız. 6-8 ayda amorti süresi ile yüksek tasarruf imkanı için bizimle şimdi iletişime geçin karlı çıkın.


81 ilimize Hidrojen Karbon Temizlik bayilikleri verilecektir.
Şimdi harekete geç ve bu yüksek kazançlı işe bugün başla.
Ortalama 1 ayda makina maliyetini çıkarır. Uzun ömürlü L8 Karbon temizlik makinamız ile bu işe yıllarca devam edebilirsiniz.

HİDROJEN KARBON TEMİZLİĞİ

PROFESYONEL MOTOR TEMİZLİĞİ

Cyber enerji HHO Karbon temizlik sistemi ,  benzinli , dizel veya Lpg'li motor üzerinde hidrojen ile  karbon temizliği gerçekleştirebilir ve çok çeşitli motor bileşenlerindeki karbon birikimini ortadan kaldırabilir. Hidrojen karbon temizliğinin kullanımının emisyonları azalttığı kanıtlanmıştır. Dünya çapında temiz bir enerji çözümü olarak kabul edilmektedir.

Ne kadar kazandırır:

Piyasada ortalama olarak  motor karbon temizlik hizmeti ;

Binek araçlarda 500 tl

Minübüs  kamyonet gibi araçlarda 700tl

Kamyon tır otobüslerde 1000 tl ye yapılmaktadır.
Günde 5 araç temizliği yaptığınızda 2500 tl kazanırsınız. 

Ayda 25 gün çalıştığınızda  62.500 tl minimum kazanç sağlayabilirsiniz.

Nasıl çalışır

 • HHO Karbon temizlik sistemi , motorun hava girişine giren Oksihidrojen gazı üretmek için  içilebilir kalitedeki suyu elektroliz ederek hidrojen ve oksijen gazı üretir..

 • Yanma sırasındaki reaksiyon, karbon birikintilerinde bir faz değişikliğine neden olur, gaz halini alır ve daha sonra egzoz sisteminden dışarı atılır.

 • HHO Karbon temizlik sistemi, hidrojen karbon temizleme prosedürü sırasında sert kimyasal deterjanlar veya çözücüler kullanmaz. Motorda aşınma gibi zararlara neden olmaz.

 • HHO Karbon temizlik sistemi, biriken karbonu pistonlar, silindirler, turbo, EGR valfi, katalitik konvertör, dizel egzoz filtreleri , partikül filtresi, enjektörler , bujiler vb. Dahil olmak üzere dahili motor bileşenlerinden çıkarmaktadır.

 • Hidrojen karbon temizleme teknolojimiz, rutin önleyici bakım programının bir parçası olarak gerçekleştirilirse karbon birikmesini de önleyebilir.

 • Eski ya da yeni, motor karbon temizleme sistemimiz yüksek  performans, artan yakıt ekonomisi ve azaltılmış emisyonlar dahil olmak üzere önemli sonuçlar sağlamaktadır.

 • Herhangi bir motor parçası sökülmesi  gerekmez. Servis sonrası yağ değişimine gerek yoktur. Motora aşındırıcı kimyasallar verilmez.Aracın orjinalliği bozulmaz.

 

 

HHO Karbon temizlik sisteminin Faydaları

Tüm benzinli, lpg'li ve dizel motorlardan karbon birikimini giderir
Yakıt sarfiyatını azaltır  ve motor performansını geri kazandırır
Emisyonları %80 e varan oranlarda  düşürür
Pahalı motor bileşenlerinin hasar görmesini önler
Maliyetli onarımlar nedeniyle servis giderlerinizi azaltır

Motorunuz Bu Sorunlardan Herhangi Biriyle Karşılaşıyorsa, Yardımcı Olabiliriz…

DÜŞÜK KİLOMETRE 

PERFORMANS KAYBI

EGZOZDA DUMAN

SIK YAPILAN ONARIMLAR

Karbon birikimini Neden Önemsemeliyiz ?

Benzin-Lpg Motorlarında Karbon Birikimi

Yanma odasında karbon biriktiğinde, motorun sıkıştırma oranını ve ayrıca sıcak noktaların oluşma riskini artırabilir. EGR geçitleri ve valfleri, karbon birikintileriyle, emme valfleri ve manifoldlar tıkanır.

Bu, motora zarar verebilir ve birden fazla sürüş sorununa neden olabilir.

Motor yalnızca gücünü kaybetmekle kalmaz,  aynı zamanda yakıt sarfiyatında da önemli bir artış yaşar.

 

Dizel Motorlarda Karbon Birikimi

Sıkıştırmalı ateşlemeli motorlarda, karbon birikintileri DPF, DOC ve SCR filtrelerine doğru ilerleyerek her türlü son işlem ve performans sorunlarına neden olur.

Bu sorunlar güç kaybına, pahalı onarımlara ve kesinti süresine neden olarak gelir kaybına neden olur. Özellikle motorunuz, ekipmanınız ve makineleriniz için tasarlanmış bir önleyici bakım planı, aracınızdaki karbon birikiminin neden olduğu sorunları ortadan kaldırabilir.

Karbon Birikimine  Ne Sebep Olur?

 • Yakıt kirleticileri
 • Düşük devirli motorlarda aşırı yük
 • Kısa geziler
 • Aşırı boşta kalma süresi
 • Hatalı Emisyon kontrol sistemleri

 

Motor Karbon Temizliği
 

HHO Karbon temizlik sistemi ile Önce ve Sonra

Motor Motor Karbon Temizliği
 

Daha Temiz Bir Motor Performansı Artıracak ve Paradan Tasarruf Edecektir.

13 yıllık deneyim ile %100 yerli imkanlarla ürettiğimiz karbon temizlik makinalarımız son teknolojiye sahiptir.

Sürekli kullanıma uygun ısınmayan, soğuma için dinlendirme ihtiyacı olmayan makinalarımız Dünyada ve Türkiyede TEK  radyatörlü soğutma sistemi bulundurmaktadır.

En küçük araçtan en büyük iş makinalarına kadar kullanılabilir.

Avrupa ve Türkiyede Tek Firmamıza Patentli tamamen kapalı contasız civatasız  Su Sızdırmaz Elektroliz Hücresine sahiptir.

Dijital kontrol sistemi ile güvenli, arıza yapma ihtimali son derece düşüktür.

Düşük voltaj yüksek akımlı adaptör sistemli olmayan sistemimiz, Yüksek voltaj düşük akım ile yüksek gaz performansı, düşük ısınma, stabil gaz üretimi sağlar.Volvo s60 benzinli araçta 4000km kullanım sonrası tasarruf değerleri resimde. Şehir içi %31, uzunyol 180km hızda %27 tasarruf.
30 kw dakikada 140 litre hidrojen ile 300bin kcal kalorifer kazan sistemi
Hidrojen ile %20-30 yakıt tasarrufu sağlamak ve sıfır emisyon ile doğayı korumak elinizde.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret560657
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.009019.0852
Euro20.707520.7905
Hava Durumu
Takvim
Saat
Latest Crypto Fear & Greed Index