• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/CyberEnerji/

Anasayfa


2000 cc'ye kadarki araçlar için komple kutulu kullanıma hazır bagaj içi sistemdir.
1.500 TL
(KDV dahil)

3500 cc'ye kadar olan araçlar için komple kutulu sistemdir.
1.750 TL
(KDV dahil)

6000 cc'ye kadar olan araçlar içindir.
2.000 TL
(KDV dahil)

8000 cc'ye kadarki 24 volt araçlar için komple kutulu kullanıma hazır bagaj içi sistemdir
2.250 TL
(KDV dahil)

2000 cc hacme kadar olan araçlar için saf hidrojen sistemidir.
1.499 TL
(KDV dahil)

2000-4000 cc hacme kadar olan araçlar için saf hidrojen sistemidir.
1.849 TL
(KDV dahil)

4000-6000cc arası araçlar için saf hidrojen sistemidir.
2.199 TL
(KDV dahil)

HİDROJEN YAKIT TASARRUF SİSTEMİ İÇİN ELEKTRONİK KONTROL DEVRESİ
399 TL
(KDV dahil)

18 yıl kullanım ömrü. 20bin km bakım gerektirmeyen yeni tip hücre
299 TL
(KDV dahil)

10x10 cm ebadında 14 voltta 1-15 amperde çalışabilir.Gaz çıkış kapasitesi maksimum 1 litredir.
610 TL
(KDV dahil)

L2 sistem için Elektroliz Hücresi
882 TL
(KDV dahil)

Led ekranlı dijital yakıt ayar cihazıdır.
399 TL
(KDV dahil)

HİDROJEN YAKIT TASARRUF SİSTEMİ İÇİN ELEKTRONİK KONTROL DEVRESİ
450 TL
(KDV hariç)

HİDROJEN YAKIT TASARRUF SİSTEMİ İÇİN ELEKTRONİK KONTROL DEVRESİ
550 TL
(KDV dahil)

1 Lt kapasiteli , ana tank
101,75 TL
(KDV dahil)

Dakikada 15 litre gaz üretim kapasitesi bulunmaktadır.
8.500 TL
(KDV dahil)

4 ayrı pakette 40bin km ihtiyacınızı karşılamaktadır.Her paket kimyasal miktarı tartılı ayarlı haldedir.
69 TL
(KDV dahil)

Kışın donmayı önleyici özel sıvı 500ml
34 TL
(KDV dahil)

Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi

Aracınızda yakıt tasarrufu sağlamak artık hidrojen yakıt tasarruf sistemleri ile mümkün

 

TÜM ÜRÜNLERİMİZİ İNCELE DÜĞMESİNE TIKLAYARAK ÜRÜN SAYFASINDA BULUNAN "HIZLI SATIN AL" BUTONU İLE ANINDA 3 VEYA 6 TAKSİTLİ OLARAK SATIN ALABİLİRSİNİZ. İSTERSENİZ KAPIDA ÖDEMELİ OLARAKTA GÖNDEREBİLİRİZ. NAKİT ÖDEMEDE %10 İNDİRİM İMKANI BULUNMAKTADIR.
TÜRKİYEDE İLKİZ TEKİZ. 

7 YILLIK DENEYİMLE EN İYİ HİDROJEN SİSTEMLERİNİ SİZLERE SUNUYORUZ.

 

Dizel , benzinli ve lpg'li araçlara hidrojen gazı...
Araçlarınızda su yakın... yanlış okumadınız su... cihaz araç motorunu çalıştırdığınızda otomatik devreye girer ve hidrojen ve oksijen gazı üretir. Bu gaz yakıtla beraber yanıyor ve size büyük miktarda yakıt tasarrufu sağlıyor.

-Hidrojen sistemimiz suyu elektroliz ile hidrojen ve oksijen gazına ayrıştırıyor ve motorda yakılıyor. Mevcut yakıtın %100 olarak tam yanmasını sağlıyor... Mevcut yakıtınızın tam yanmasını sağlayarak büyük yakıt tasarrufu sağlıyor. Ayrıca zararlı egzos emisyon değerlerinizi sıfıra kadar düşürüyor. 

 

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

-Tüm dizel - benzinli ve lpg li araçlarınıza otobüs,midibüs, minibüs, tır, kamyon, kamyonet, çekici, iş makinası, traktör , jeneratörler ve otomobillere takılır... Mazot, benzin ve lpg paranızdan %20-40 daha az ödeyin... Böylelikle yakıtta büyük avantaj sağlayın . Test  sonuçlarına göre lpg de %20-30 , benzinde %20-40,  mazotta %15-50'ye varan tasarruf sağlanabilmektedir..... Paranız cebinizde kalsın...

-

Hidrojen güçlü bir yakıttır.Motor gücünü %10-20 civarında artıracaktır

Düşük performanslı araçlarda bile yüksek performans artışı sağlar... özellikle lpg takılmış araçlarda yaşanan performans düşmesi sorununu büyük ölçüde giderir, aracınız benzinli performansını verirken lpg masrafınızda önemli ölçüde düşer.

Pistonlardaki ve yanma odasındaki kurumu temizler, motoru yeniler ve ömrünü uzatır... Aracınızı daha uzun süre kullanırsınız... Aracınızın kontağını çevirdiğinizde aracınızın bakımı başlamış olur... Motoru temizler... Yeni kurum oluşması önlenir. Bakım ve servis giderleriniz %50 azalır... Sanayiyi unutacaksınız... Bir tasarruf da bakım giderlerinde... Paranız cebinizde kalacak... Motor yağınızın ömrünü iki kat uzar ... Motor harareti düşer.  Buda yağın ömrünün uzamasına yardımcı olur. Ayrıca daha önce tam yanma sağlanamadığından oluşan kurumların zamanla motor yağına karışarak yağı bozmakta iken hidrojen kullanımı sonrası kurum oluşumu sıfıra indiğinden yağda kirlenmede olmaz. Yapılan testlerde yağ yakma sorunu olan motorlarda dahi egzostan çıkan siyah dumanın tamamen kesildiği görülmüştür. Yağ gideriniz bitti... Paranız cebinizde kalacak... Çevrecidir, tam yanma sağlar ve egsozdan çıkan zehirli gazları %0 a indirir. Eksozdan çıkan kara dumana son...

    Ülke ekonomimiz milyonlarca ton yakıt ve milyarlarca dolar tasarruf sağlamış olur... Ülkemiz refaha ve feraha erişecek... Ekonomimize destek olacağız... Daha güçlü-güvenli-sağlam yıllara, yarınlara zemin hazırlamış oluruz...

PEKİ BÜTÜN BUNLAR NASIL OLUYOR DİYECEKSİNİZ.
 

Motora yeterli miktarda verilen hidrojen benzin, mazot, lpg'ye göre 10 kat daha fazla alev hızı olduğundan dolayı silindir içerisinde hızla yanarak alevin silindir içerisinde her yere hızla ulaşmasını sağlar. Böylece mevcut yakıtınız tamamen hızla yanmasını sağlayarak piston tepe basıncının eskiye göre daha yüksek olmasını sağlar. Daha yüksek tepe basıncı demek daha fazla güç demektir. Aynı yakıt miktarıyla daha fazla güç sağlanması nedeniyle artık gaza eskiye oranla daha az basmanız gerekecek haliylede otomatikman tasarruf sağlamış olacaksınız.

Hidrojen eski tip araçlarda daha yüksek bir verim sağlamaktadır. Sebebide eski araçlardaki yanma oranının yeni araçlardaki kadar iyi olmamasıdır. Yine dizel araçlarda da daha yüksek tasarruf sağlanabilmektedir. Bunun sebebide mazotun benzine göre yanma hızının daha düşük olmasıdır. Hidrojen sistemi her araçta aynı oranda tasarruf sağlamaz. Her Motorun teknik özellikleri diğerinden farklı olduğundan tasarruf oranlarıda marka modele göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Lpg sisteminden üstünlükleri:

-Sistemi ruhsata işletme derdiniz olmayacak. Araç üzerinde değişiklik yapmadığından, basınçlı gaz bulunmadığından ruhsata işletmek gerekmiyor. 

 -Araç muayenesinde sorun teşkil etmez. Cihaz montajlı halde muayeneye gidebilirsiniz. 

-Lpg gibi kapalı alanlara park edememe sorununuz yoktur.

-Lpg gibi ayda bir ayara gitmeye gerek yoktur. Bakımını kendiniz yapabilirsiniz. Lpg servislerine muhtaç kalmayın.

-Lpg gibi motor ısısını yükselterek motor elemanlarına zarar vermez. Aksine motor ısısını düşürerek motor ömrünü uzatır.

-Lpg'ye gelen zamlar sizi etkilemez. Lpg fiyatının yakın zamanda benzin fiyatına ulaştığında yaptığınız masraf boşa gitmemiş olur.

-Lpg takılan araçlarda performans düşer. Özellikle bunu yokuşlarda hissedersiniz. Ani hızlanmalarda yetersiz kalır. Hidrojen sisteminde performans düşmesinin aksine araç çekişiniz 10-15 hp artar. 1. Vites çıktığınız yokuşu 2 vites ile çıkabilirsiniz.

-Lpg takmış arkadaşlar üzülmeyin. Hidrojen sisteminide aracınıza takarak hem ekstra yakıt miktarında %20-30 daha tasarruf sağlayabilir hemde yaşadığınız performans düşmesini bu sistem ile telafi ederek , lpg'de bile benzinli performansı alabilirsiniz.

-Lpg gibi kaza anında depo patlaması, yangın çıkma riski oluşturmaz. Sistemde biriken gaz miktarı maksimum yarım litredir. Buda yansa bile ne size nede aracınıza  bir zarar vermez.

-Lpg gibi bagajınızı işgal etmez. Sistem aracınızın motor kısmındaki boşluklara yerleştirilir.

-Neden bu kadar çok sorunu olan bir sistemi tercih edesiniz ki ? Hidrojen ile çağı yakalayın.

Hidrojen hem cebinizle dost hem doğayla dost 


 -Sistemlerimiz 2 yıl garantilidir.%20 fark ödeyerek 5 yıla uzatılabilir. Sistemlerin  kullanım ömrü 10 yıldır. Sistemlerimiz tamamen Türkiyede üretildiğinden ömür boyu yedek parça garantisi bulunmaktadır.

 

 SÖZDE HİDROJEN SİSTEMLERİ İLE LÜTFEN KARIŞTIRMAYINIZ. CİHAZIMIZIN KALİTESİNİ, GAZ ÇIKIŞ KAPASİTESİNİ KARŞILAŞTIRINIZ FARKIMIZI SİZDE ANLAYACAKSINIZ.strong>

Piyasadaki diğer sistemlerden farklarımız:

-Sistemimiz Türkiyede ilk defa tamamen yerli imkanlarla üretilmiş ve satışa sunulmuş sistemdir. 7 yıldır bu piyasada bir ilk olarak devam etmekteyiz. Sistemlerimiz yüzlerce araçta denenmiş, test edilmiş  böylece en mükemmel duruma gelmiştir. Diğer sistemler bu tecrübe olmadığından bilinçsizce yanlış bilgilerle pazarlama yapmaya çalışmaktadırlar.


-Sistemimiz diğer sistemler gibi 20-30 amper akım kullanmamaktadır. Aracına göre değişmekle birlikte ortalama 3-5 amper gibi düşük akım kullanımı vardır. Buda araca hiçbir yük bindirmez. Aracınızda ikinci bir akü taşımanız gerekmez. Alternatörünüz, akünüz kesinlikle yıpranmaz.


-Sistemimizde bulunan sıvı filtre sistemi sayesinde motorunuz kimyasal etkisine maruz kalmaz. Piyasadaki diğer sistemlerde filtre sistemi yoktur. Bu nedenle motorunuza kimyasal madde buharı giderek motorun aşınmasına neden olurlar. 20-30bin km sonra çekişiniz düşer motor tamir ister. Motora giden kimyasal kısa sürede yağın katılaşmasına ve bozulmasına neden olur. Filtresiz sistemlerden uzak durmanızı öneririz.

-Sistemimizde dijital pwm bulunmaktadır. Böylece akım sabit tutularak en verimli gaz üretimi sağlanır. Üretilen hidrojen miktarındaki küçük değişimler dahi tasarruf oranınızı ciddi etkileyebilir. Pwm bu değişimi engelleyerek maksimum tasarruf oranına erişmenizi sağlar. 

-HHO gazı motorda yüksek ısınmaya neden olmaz. Aksine motor harareti düşer. Piyasada saf hidrojen sistemi satanların hho sistemlerini kötüleme amaçlı söyledikleri hho  gazının silindirlerde erimeye neden olduğu gibi iftiralar asılsızdır. Örneğin dakikada 1 litre hho gazı yakıldığında çaydanlıktaki yarım litre suyu kaynatması 1 saat sürmektedir. Biz araca 200-300 ml gaz vermekteyiz. Bu kadar gaz 150-200 kg lık su soğutmalı bir motora zarar verebileceğini iddia etmek hiçbir mantığa uymamaktadır.

Sistemimizi deneyen  bazı araçlardan aldığımız sonuçlar; 
 
 

 
 
HANGİ ARACA HANGİ SİSTEM 

Turbosuz düz dizel araç: Motor hacmine uygun olarak L1İ-L2İ-L3İ veya L1K-L2K-L3K sistemlerden kullanılması uygundur. Ekstra herhanbir aparat gerekmez. Bu tür araçlarda genelde %20-50 arası tasarruf sağlanmaktadır. Birçok araçta %30-40 seviyelerinde tasarruf görülmüştür.
 
Turbolu dizel araç: Motor hacmine uygun olarak L1İ-L2İ-L3İ veya L1K-L2K-L3K sistemlerden kullanılması uygundur.

Karbüratörlü benzinli araç:Motor hacmine uygun olarak L1-L2-L3 veya L1K-L2K-L3K sistemlerden kullanılması uygundur. Ekstra herhanbir aparat gerekmez. Bu tür araçlarda genelde %15-35 arası tasarruf sağlanmaktadır. Biçok araçta %20-30 seviyelerinde tasarruf görülmüştür.

Enjeksiyonlu benzinli araç: Motor hacmine uygun olarak L1-L2-L3 veya L1K-L2K-L3K sistemlerden kullanılması uygundur.

Turbolu benzinli araçlar:Motor hacmine uygun olarak L1-L2-L3 veya L1K-L2K-L3K sistemlerden kullanılması uygundur. Ekstra olarak Volo FS-2 çip kullanılması gerekebilir.Çip ile maksimum güç artışı ve tasarruf elde edilir.

LPG'li araç:Motor hacmine uygun olarak L1-L2-L3 veya L1K-L2K-L3K sistemlerden kullanılması uygundur. Ekstra herhanbir aparat gerekmez. LPG'li araçlarda genelde %15-25 arası tasarruf sağlanmaktadır.İlk 200-300 km kullanımda tasarruf %15 lerde olan araçlar bu kullanımdan sonra %20-25 lere yükselebilmektedir. Lpg li araçlarda sistem amperajı ayarlanarak istenilirse yüksek çekiş gücü elde edilebilir. Ancak bu durumda tasarruf oranı düşmektedir.Yüksek tasarrufa göre ayarlama yapıldığında çekişte fazla bir artış olmamaktadır. Yüksek çekiş veya tasarruf arasındaki tercih kullanıcı tercihindedir. bu ayarlamayı kullanıcı sistemden  kendi başına kolayca yapabilir.

P serisi ürünlerimiz saf hidrojen üretmektedirler. Dilerseniz bu sistemlerdende kullanabilirsiniz. ancak genel gözlemimiz saf hidrojen sistemlerinde tasarruf oranı karışık üreten sistemlere göre daha düşük kalmaktadır. Bizim önerimiz karışık gaz üreten L serisi  cihazlarımızdan kullanmanızdır.
 
E-mail göndermek  için Tıklayınız

Satın alma ve  Sorularınız için tel:537 9347060

Bayilik için talep alınmaktadır. Telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı ülkelere distribütörlük verilmektedir.
Mail ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret347223
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.74973.7647
Euro4.69354.7123
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 5°
Takvim
Saat