• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/CyberEnerji/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905379347060
  • https://twitter.com/cyberenerji
  • https://www.instagram.com/berkan_atk/
  • https://www.youtube.com/channel/UCfp7dr10tz0K8vqM6uPHX1w
Üyelik Girişi
Videolar

Anasayfa


     Oksijen-Hidrojen elektroliz makinası

   
Ürün Kodu : S3P
Üretici : Cyber Enerji
Fiyat : 12000 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Yüksek saflıkta solunabilir kalitede saf hidrojen ve oksijen üreten elektroliz makinası
        Detaylar
 
 
Detaylar

SATIN AL


Oksijen - Hidrojen Elektroliz  cihazı

PATENTLİ ÜRÜN YERLİ ÜRETİM 

Makina Yüksek saflıkta oksijen ve hidrojen gazı üretmektedir. Diğer havadan oksijen üreten oksijen konsatratörlerinin  aksine cihaz sudaki hidrojen ve oksijeni ayrıştırarak tamamen saf oksijen üretebilmektedir. Sistemin ortalama ömrü 130bin saati bulmaktadır. Fiftre değişim sıkıntısı bulunmamaktadır. Bir kez alır yıllarca parça değişimine gerek duymadan kullanırsınız.

Yapılan bilimsel araştırmalara göre hidrojenin sağlıktaki bazı olumlu etkileri şöyledir.


Saf Oksijen solunması nefes darlığı, akciğer yetersizliği  gibi durumlarda hastayı hızlıca rahatlatmaktadır. Bunun yanında hidrojende çeşitli akciğer rahatsızlıklarının ve aşağıda sayılan birçok rahatsızlığın  tedavisinde kullanılmaktadır.


Covid-19 un neden olduğu akciğer iltihaplanmasını önler. Yüksek ateşi düşürür. Eklem ağrılarını giderir, tat ve koku alamama sorununu giderir. Erken dönemde kullanıldığında  tedavi sağlar. 

Koronovirüs vücuda girdiginde vücutta oksidasyon oranı artıyor ve vücutta hidrojen peroksit seviyesi artıyor. Bunun neticesinde virüs stokin hücreleri üretiyor, bu stokinler akciger albiol hücrelerine (solunum hücrelerine) saldırıp, akcigerlerde enfilamasyona (intihap) neden oluyor ve oksijenin hücrelere ulaşmasına engel olup hastanın bogularak ölümüne neden oluyor. Eğer koronalı hastaya dışardan hidrojen girerse, vücuttaki oksidasyon duruyor, virüsün neden oldugu hidrojen peroksit ile dışardan gelen hidrojen birleşip su oluştuyor ve akcigerdeki intihaplanma duruyor .Bu süreçte  vücut zaman kazanıyor, kazandıgı bu zaman içerisinde vücudun immün sistemi tekrar toplanıp güçlenerek virüsleri yok edebiliyor ve hastanın iyileşmesi sağlanıyor.

Sigara içme isteğini büyük ölçüde azaltır.

Sigaradan kaynaklı nefes darlığını azaltır daha rahat nefes alınmasını sağlar.

Antienflamatuvar etkisiyle Vücuttaki tüm ağrıları azaltır, önler

Koa rahatsızlığında hastayı büyük ölçüde rahatlatır.

Cildi yeniler daha sıkı  daha parlak bir cilt kazandırır.

Toz ve benzeri alerjenlerden kaynaklı öksürük , kaşıntı vb alerjik reaksiyonları giderir.

Romatizmayı hafifletir.
Kilo alımını önlemeye yardımcı olmak için enerji metabolizmasını uyarır
Dayanıklılığı ve genel fiziksel durumu arttırır
Antioksidan sisteminizi düzenler (glutation, katalaz, SOD vb.)
Hidroksil serbest radikallerini azaltır (yaşlanmanın ana nedeni)
Kan basıncında azalma sağlar
Detoksifikasyon sağlar
Zihinsel netliği arttırır hafızayı güçlendirir
Nöroterapötik - yaralanma sonrası nörojenerasyonu destekler (yaraların hızlı iyileşmesini sağlar)
Alerji ve astıma karşı korur
Son derece güvenli, toksik etki yoktur
Sistemik oksidatif stresi diğer tüm besinlerden daha iyi giderir (en küçük, en çok elde edilebilir antioksidan molekül, SADECE en yıkıcı radikalleri temizler, onları suya dönüştürür - toksik yan ürün yok)
Hücresel hidrasyonu iyileştirir
Asidik araziyi alkalileştirir ve nötralize eder
Mitokondriyal elektron taşıma zinciri dışındaki ATP üretimini uyarır
Nöroprotektif - etki spor risklerini azaltabilir
Düşük doymuş yağ seviyeleri
Selülit ve kırışıklıkları azaltır
Daha güçlü ve daha kalın saç. Hidrojenli su gözenekleri açar ve 2 kat hızlı kan akışı sağlar. Saç dökülmesini azaltır.
Diğer gaz halindeki sinyalleme molekülleri (örneğin, NO, CO, H2S) gibi H2, anti-enflamatuar, anti-obezite ve anti-alerji yararları ile bunu sağlayan hücre sinyal modüle edici aktiviteye sahiptir.
Radyasyon hasarına karşı korur
Glikoz homeostazını destekler
Ülser ve yaraların iyileşmesi
Hastalıklardan daha hızlı iyileşme
Diğer antioksidanları öder (C vitamini, E vitamini, glutatyon)
Egzersizle ilişkili laktik asiti azaltır
Bilişsel kapasitede yaşa bağlı azalmayı önler
Kolesterol seviyesini düşürür
Siğilleri ortadan kaldırır ve izleri hafifletir

Tyler LeBaron’ın web sitesinde bu bulguları ve daha fazlasını doğrulayabilirsiniz.
Link:http://www.molecularhydrogeninstitute.com/articles

 Hidrojeni vucuda almanın en iyi yolu onu solumaktır. Kitin içine solumak için bir kanül dahildir. Kanüller ucuzdur ve kolayca temin edilebilir, böylece birçok aile üyesi onu kullanabilir. Bir sonraki en iyi yol hidrojenle zenginleştirilmiş su içmektir. Suyun hidrojenle doldurulması için bir 'hava taşı' da dahil edilmiştir. Hidrojen ile beslenen su için yaklaşık 15 dakika yeterlidir (1.5 ppm'e kadar), ancak hidrojen sudan hızla dağılır ve birkaç saattten uzun süre suda kalmaz. İkinci nemlendirici şişesinden gelen su, her seanstan sonra da içilebilir. Nemlendiriciler için buhar damıtılmış veya ters ozmoz suyu öneririz, çünkü içilecek en iyi su en düşük TDS'ye sahiptir (toplam çözünmüş katılar). . Eklemler, cilt ve yara iyileşmesi için çıkış hortumunu alana yönlendirin ve alanı naylok ile sarın. Hidrojene “aşırı doz” uygulayamazsınız, ve kelimenin tam anlamıyla bütün gün nefes alabilir, ancak çoğu insan günde 30 dakika seans yeterlidir. Çoğu müşteri, bilgisayarlarında çalışırken veya TV izlerken nefes alır. . Cyber hidrojen cihazımız ayrıca kandaki oksijen seviyenizi de yükseltebilir. Müşteriler ayrıca, karpel tüneli semptomlarını gidermek için hidrojeni eldivenlerle beslediler.

Hidrojen-oksijen (HHO) patlayıcı bir gaz olduğundan, ünitemiz bir çek valf, düşük sıvı seviyesi kontrolü ve aşırı sıcaklık kapatma sensörü gibi aksaklıkları önlemek için çeşitli güvenlik özelliklerine sahiptir. Cyber hidrojen cihazı hastaneler, sağlık merkezleri ve güzellik merkezlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış profesyonel bir ünitedir ve kullanımı kolaydır 
- sadece bir kez elektrolit sıvısı ile doldurun ve kullanmaya başlayın. Bir açma / kapama düğmesi ve 0 dakika ile 999 dakika arasında ayarlanabilen uygun bir zamanlayıcı vardır ve standart 100-110v veya 220-240VAC  ile çalışır.
Cihaz ortalama 180-300 watt enerji tüketir ve dakikada 1,5-2,5 litre hho gazı üretir. Bu gazın 3/1 i saf oksijen,  3/2 si saf hidrojendir. Cihazın çalışma voltajı, hücre akımı ve güç değeri ekrandan izlenebilir. Ana tankın ve  filtre tankının su seviyesi iki led ile gösterilir. Su seviyesi düşük olduğunda ışık söner. Işık yanana kadar su ilave edilmelidir. Her birim göndermeden önce test edilir ve gelecek yıllar boyunca mükemmel şekilde çalışacaktır. Garanti 2 yıl, parça ve işçiliktir, ancak gerekli özen gösterildiğinde, üniteniz yıllarca dayanacaktır. Ayrıca e-posta yoluyla satış sonrası destek de sunuyoruz.

Cihazımızda kullandığımız elektroliz hücresi dünyadaki en uzun ömürlü hücredir. Süper strong malzeme, 15 yıl boyunca kullanabileceğimiz bir hücredir. Dünyadaki en kaliteli elektroliz hücresini üretmekten gurur duyuyoruz. Bu hücre dünyadaki ilk ve tek süper strong elektroliz hücresidir. Üretilen gaz, mikronize parçalara bölünür ,  saf hidrojen ve oksijen gazı sağlamak üzere sıvı filtreden süzülür. Bu gaz kokladığınızda koku algılamazsınız. Hho gazı kokusuz, tatsız bir gazdır.

 

gönderilen:

cyber hidrojen elektroliz cihazı

kullanım kılavuzu

kanül

nemlendirici

4 paket potasyum hidroksit (2 yıl yeterli)

 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret534690
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.926817.9986
Euro18.272218.3454
Hava Durumu
Takvim
Saat
Latest Crypto Fear & Greed Index