• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/CyberEnerji/

Anasayfa


     Sağlık için hidrojen cihazı

   
Ürün Kodu : SHHO
Üretici : Cyber Enerji
Fiyat : 2500 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Sağlığınızı korumak ve mevcut hastalıklarınızın tedavisine destek olarak kullanabileceğiniz solumaya uygun saflıkta hidrojen gazı üreten sistemdir.
        Detaylar
 
 
Detaylar

SATIN AL

Sağlığınız için hidrojen gazı


Hidrojen solunmasının başlıca faydaları:

Romatizma hafifletir
Kilo alımını önlemeye yardımcı olmak için enerji metabolizmasını uyarır
Dayanıklılığı ve genel fiziksel durumu arttırır
Antioksidan sisteminizi düzenler (glutation, katalaz, SOD vb.)
Hidroksil serbest radikallerini azaltır (yaşlanmanın ana nedeni)
Kan basıncında azalma
Detoksifikasyon
Zihinsel netliği arttırır
Nöroterapötik - yaralanma sonrası nörojenerasyonu destekler
Geliştirilmiş alerji ve astım koşulları
Son derece güvenli, toksik etki yok
Su pürüzsüz ve hafif tadı
Sistemik oksidatif stresi diğer tüm besinlerden daha iyi giderir (en küçük, en çok elde edilebilir antioksidan molekül, SADECE en yıkıcı radikalleri temizler, onları suya dönüştürür - toksik yan ürün yok)
Hücresel hidrasyonu iyileştirir
Asidik araziyi alkalileştirir ve nötralize eder
Mitokondriyal elektron taşıma zinciri dışındaki ATP üretimini uyarır
Nöroprotektif - etki spor risklerini azaltabilir
Düşük doymuş yağ seviyeleri
Selülit ve kırışıklıkları azaltır
Daha güçlü ve daha kalın saç
Diğer gaz halindeki sinyalleme molekülleri (örneğin, NO, CO, H2S) gibi H2, anti-enflamatuar, anti-obezite ve anti-alerji yararları ile bunu sağlayan hücre sinyal modüle edici aktiviteye sahiptir.
Radyasyon hasarına karşı korur
Glikoz homeostazını destekler
Ülser ve yaraların iyileşmesi
Hastalıklardan daha hızlı iyileşme
Diğer antioksidanları öder (C vitamini, E vitamini, glutatyon)
Egzersizle ilişkili laktik asiti azaltır
Bilişsel kapasitede yaşa bağlı azalmayı önler
Kolesterol seviyesini düşürür
Siğilleri ortadan kaldırır ve izleri hafifletir

Tyler LeBaron’ın web sitesinde bu bulguları ve daha fazlasını doğrulayabilirsiniz.
Link:http://www.molecularhydrogeninstitute.com/articles

 Hidrojeni vucuda almanın en iyi yolu onu solumaktır. Kitin içine solumak için bir kanül dahildir. Kanüller ucuzdur ve kolayca temin edilebilir, böylece birçok aile üyesi onu kullanabilir. Bir sonraki en iyi yol hidrojenle zenginleştirilmiş su içmektir. Suyun hidrojenle doldurulması için bir 'hava taşı' da dahil edilmiştir. Hidrojen ile beslenen su için yaklaşık 15 dakika yeterlidir (1.5 ppm'e kadar), ancak hidrojen sudan hızla dağılır ve birkaç saattten uzun süre suda kalmaz. İkinci nemlendirici şişesinden gelen su, her seanstan sonra da içilebilir. Nemlendiriciler için buhar damıtılmış veya ters ozmoz suyu öneririz, çünkü içilecek en iyi su en düşük TDS'ye sahiptir (toplam çözünmüş katılar). . Eklemler, cilt ve yara iyileşmesi için çıkış hortumunu alana yönlendirin ve alanı plastik olarak sarın. Hidrojene “aşırı doz” uygulayamazsınız, ve kelimenin tam anlamıyla bütün gün nefes alabilir, ancak çoğu insan günde 30 dakika seans yeterlidir. Çoğu müşteri, bilgisayarlarında çalışırken veya TV izlerken nefes alır. . Cyber hidrojen cihazımız ayrıca kandaki oksijen seviyenizi de yükseltebilir. Müşteriler ayrıca, karpel tüneli semptomlarını gidermek için hidrojeni eldivenlerle beslediler.

Hidrojen-oksijen (HHO) patlayıcı bir gaz olduğundan, ünitemiz bir çek valf, düşük sıvı seviyesi kontrolü ve aşırı sıcaklık kapatma sensörü gibi aksaklıkları önlemek için çeşitli güvenlik özelliklerine sahiptir. Cyber hidrojen cihazı hastaneler, sağlık merkezleri ve güzellik merkezlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış profesyonel bir ünitedir ve kullanımı kolaydır 
- sadece bir kez elektrolit sıvısı ile doldurun ve kullanmaya başlayın. Bir açma / kapama düğmesi ve 0 dakika ile 999 dakika arasında ayarlanabilen uygun bir zamanlayıcı vardır ve standart 110v veya 220VAC  ile çalışır.
Cihaz ortalama 150 watt enerji tüketir ve dakikada 1 litre hho gazı üretir. Cihazın çalışma voltajı, hücre akımı ve güç değeri ekrandan izlenebilir. Ana tankın ve  filtre tankının su seviyesi iki led ile gösterilir. Su seviyesi düşük olduğunda ışık söner. Işık yanana kadar su ilave edilmelidir. Her birim göndermeden önce test edilir ve gelecek yıllar boyunca mükemmel şekilde çalışacaktır. Garanti 2 yıl, parça ve işçiliktir, ancak gerekli özen gösterildiğinde, üniteniz yıllarca dayanacaktır. Ayrıca e-posta yoluyla satış sonrası destek de sunuyoruz.

Cihazımızda kullandığımız elektroliz hücresi dünyadaki en uzun ömürlü hücredir. Süper strong malzeme, 20 yıl boyunca kullanabileceğimiz bir hücredir. Dünyadaki en kaliteli elektroliz hücresini üretmekten gurur duyuyoruz. Bu hücre dünyadaki ilk ve tek süper strong elektroliz hücresidir. Üretilen gaz, mikronize parçalara bölünür ,  saf hidrojen ve oksijen gazı sağlamak üzere sıvı filtreden süzülür. Bu gaz kokladığınızda koku algılamazsınız. Hho gazı kokusuz, tatsız bir gazdır.

gönderilen:

Sağlık için cyber hidrojen cihazı

kullanım kılavuzu

kanül

nemlendirici

4 paket potasyum hidroksit (2 yıl yeterli)

 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret436148
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74385.7669
Euro6.37606.4016
Hava Durumu
Takvim
Saat