• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/CyberEnerji/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905379347060
  • https://twitter.com/cyberenerji
  • https://www.instagram.com/berkan_atk/
  • https://www.youtube.com/channel/UCfp7dr10tz0K8vqM6uPHX1w
Üyelik Girişi
Videolar

Hidrojen suyu nasıl yapılır

Bir yaşam tarzı değişikliği

Cyber enerji, uzun süreli sağlık yararları için hidrojen tüketimini teşvik etmek ve desteklemek  için var. Tüm konsantrasyonlarda hidrojenin toksik olmadığı doğrulanmış olduğu için hidrojen uygulamalarını deneyen büyüyen bir grup insanız.

hidrojen suyu nasıl köpürtülür

Genel mantık, daha tamamlayıcı insan çalışmalarını beklememize gerek olmamasıdır. Hidrojenin zararsız olduğu bildiriliyor: [FDA] ve [Divers] . İnsanlar aşırı doz alamazlar. Hidrojen tüketmenin en başından itibaren sağlığı geliştirici bir etkisi vardır.

Hidrojen tüketiminin vaatleri çok büyük: Parkinson hastalığının ellerini sakinleştirmek, Alzheimer'ı geciktirmek, kardiyovasküler sorunları normalleştirmek, lyme hastalığı hastalarına enerji vermek, kalp krizi sıklığını azaltmak, böbrek taşlarını çıkarmak, kronik yaraların ve yanık yaralarının çok daha hızlı iyileşmesi, yerel acıyı ortadan kaldırır ve başka neler keşfedileceğini kim bilir.

Bu iddiaların her biri için kanıtlar, incelenen organlar ve patolojiler Bilim sayfasında bulunur .

Bir hidrojen jeneratörünün sahipleri, Mahallelerindeki oksidatif stresle ilgili tüm sorunların ilgi odağı olacak.

Hidrojen

Hidrojen atomları gerçekten çok küçüktür ve alüminyum, çelik ve cam dışında yeryüzündeki herhangi bir maddeye nüfuz edebilir. Hidrojen her zaman vücudu oda tavanından, çatıdan, atmosferden geçerek, uzaya ulaşarak yükseltmek ister.

Her yöntem için ipuçları

Gaz inhalasyonu: Hidrojen inhalasyonu en iyi şekilde yüz aşağıdayken yapılır. Akciğerler yoluyla kana ve kaslara dağılır. Akciğerler, arterler ve damarlar gazlar için sızdırır, bu nedenle hidrojen vücudun diğer kısımlarına çok hızlı yayılır.

Su: Hidrojenle aşılanmış su içeren açık bir kabın yarı ömrü 2 saattir. Bu, her 2 saatte bir% 50 hidrojenin sudan yayıldığı anlamına gelir. Suyu tazeyken iç.

Gaz uygulaması: Hortum çıkışının ucunu vücut kısmının altına yerleştirin veya bir gaz uygulaması için sarın. Uzuv çevresindeki gazı bir süre tutmak için esnek lastik kap veya kalın bir plastik torba kullanın.

Hidrojen suyu kabı: 12 saat sonra bile, termos, cam şişeler ve çelik şişeler hala önemli miktarda gaz tutar. Kapatmadan önce şişede hava olmadığından emin olun. Yatay olarak yerleştirin.

Bu nedenle, hidrojen suyunu birkaç gün saklamak için koyu cam şişeleri ağzına kadar hava olmadan doldurun.

Hidrojen inhalasyonu

Yarım saat aralıklarla oksi-hidrojen gazı soluyoruz.

Her gün solumaya başladıktan sonra fiziksel etkiler ortaya çıktı. Kas gevşemesi, harika uyku, merdivenlerde sorun yok, mide ağrısı yok, idrara çıkma daha iyi oluyor, kabızlık gideriliyor, yanık yaraları daha iyi iyileşiyor, cilt nemli vb.

İltihaplı hastalıkları olan kişiler, ilk inhalasyon seansından sonra ani değişiklikler fark edeceklerdir. Çok fazla oksidatif stres yaşayan bazı insanlar rahatlar ve hatta uykuya dalar. Sağlıklı insanlar pek fark etmez, bazıları tamamen enerjilidir.

 

Hidrojen vücuda çok hızlı girer ve çıkar. Doygunluğa 10 dakikadan daha kısa sürede ulaşılır, inhalasyon bittikten bir saat sonra tüm gaz vücuttan çıkar.

Doygunluk Düzeyleri

2 Su

Hidrojen gazını göz damlası, meyve suları, kahve ve çaya 10 dakikadan daha kısa sürede aşılıyoruz. İçiyoruz. Suyu vücudun her yerine püskürtüyoruz.

Cilt için moleküler hidrojen. Cilt kesinlikle hidrojenli suyu sever. Derin, nemlendirici etkiler için vücudunuzun herhangi bir yerine püskürtün. Hidrojenli  su morlukları ve güneş yanıklarını saatler içinde giderir.

 

Sudaki hidrojenin konsantrasyonu ve çözünürlüğü hakkında çok iyi bir açıklama okuyun .

Hidrojen suyu içenler, ilk üç renge uyan idrar rengine sahiptir. Böbrekler daha iyi çalışır ve vücut iyi su alır.

Hidrojen uygulaması

Yarayı plastik bir torba içinde hidrojene maruz bırakmak da 

mümkündür.

Torbayı bir lastik bantla kapatın ve unutmayın, hidrojen ayrılmadan önce çoğunlukla torbanın üst kısmında birikecektir. En hızlı rahatlama için, çantanın içinde hortumun ucunu doğrudan yaralı alana yöneltin.

 

 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret468522
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.38257.4121
Euro8.95728.9931
Hava Durumu
Takvim
Saat