• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/CyberEnerji/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905379347060
  • https://twitter.com/cyberenerji
  • https://www.instagram.com/berkan_atk/
  • https://www.youtube.com/channel/UCfp7dr10tz0K8vqM6uPHX1w
Üyelik Girişi
Videolar

Hidrojen Ve Sağlık

Hidrojen tedavisi sizin için ne yapabilir?>


faydalarYorgunluğu azaltır, daha genç ışıltılı bir cilt sağlar, besin emilimini artırır, cilt hidrasyonunu iyileştirir, hücresel korumayı güçlendirir, yaşlanmayı azaltır, cilt tonunu iyileştirir, kan dolaşımını iyileştirir, kas dokularını ve eklem hareketliliğini iyileştirir, toksinleri giderir, doymuş yağ seviyelerini düşürür, kolesterol seviyelerini düşürmeye yardımcı olur , fiziksel egzersizden daha hızlı iyileşme ve daha fazlası.

Yaptığımız çalışmalarda hidrojen kullanılan Corona virüs Covid-19 hastalarında klasik ilaç tedavisi ile düşürülemeyen yüksek ateş  sadece 1 saatte 2 derece düştüğü, nefes alımın rahatladığı görülmüştür.

Koronovirüs vücuda girdiginde vücutta oksidasyon oranı artıyor ve vücutta hidrojen peroksit seviyesi artıyor. Bunun neticesinde virüs stokin hücreleri üretiyor, bu stokinler akciğer albiol hücrelerine (solunum hücrelerine) saldırıp, akciğerlerde enflamasyona (iltihaplanmaya) neden oluyor .Bunun sonucunda  oksijenin hücrelere ulaşmasına engel olup çoklu organ yetmezlikleri başgösterek hastanın boğularak ölümüne neden oluyor. Eğer koronalı hastaya dışardan hidrojen girerse, vücuttaki oksidasyon süreci duruyor, virüsün neden oldugu hidrojen peroksit ile dışardan gelen hidrojen birleşip su oluşturuyor. Akciğerdeki iltihaplanma duruyor .Bu süreçte  vücut zaman kazanıyor, kazandıgı bu zaman içerisinde vücudun immün sistemi tekrar toplanıp güçlenerek virüsleri yok edebiliyor ve hastanın iyileşmesi sağlanıyor. Erken aşamada hidrojen kullanıldığında coronanın neden olduğu belirtiler hızla ortadan kalkıp çok kısa sürede hastalık tamamen atlatılabiliniyor.

Moleküler hidrojen, renksiz, kokusuz, tatsız ve toksik olmayan bir gazdır. Hidrojen, var olan en küçük moleküldür ve bu yüzyılın en etkileyici tıbbi keşiflerinden biri olduğunu kanıtlamaktadır. Aslında, iltihaplanmaya karşı temel tedavidir.Araştırmalar, moleküler hidrojenin hücre altı seviyede çalışan mükemmel bir antioksidan olduğunu göstermiştir. Kan beyin bariyerini aşabilir, mitokondriye ve hatta bazı durumlarda hücresel çekirdeğe girebilir.


Hidrojen su tedavileri ve inhalasyon, gelecekteki tıbbi tedavilerin temelini oluşturacaktır.

Merhaba, hidrojen molekülünün ne için kullanıldığını, moleküler hidrojenin nasıl elde edildiğini ve onunla ne yapılacağını göstermek istiyoruz.

Cyber enerji, hidrojen terapisinin faydalarını ve Japon hidrojen terapisinin her şeyi nasıl başlattığını açıklıyor. Tüm farklı hidrojen kullanımlarını içeren temeller bölümü var, diğeri hidrojen gazı ve su referansları. Tüm bu gözlemleri  bilim ile eşleştirmek ve  nitelendirmek için, sağlıkla ilgili hidrojen özellikleri üzerine yüzlerce bilimsel çalışmanın  eksiksiz bir listesi olan bilim sayfasını oluşturduk.

 Temeller

Hidrojen alımının kişisel sağlığınız üzerindeki etkilerinin kısa bir özeti                                                                   

Temeller

 Bilim

Bilimsel araştırmalara, sonuçlara ve mekanizmalara daha derin bir bakış. Moleküler hidrojen neden evrensel olarak bu kadar yararlıdır?

Bilim

 Nasıl

Hidrojen suyunun nasıl yapılacağı, nasıl solunacağı, hidrojen topikalinin nasıl uygulanacağı ve fark edilen etkiler hakkında açıklamalar.

Hidrojen nasıl tüketilir


 

 Ürünler

Sizin için araştırdık ve mümkün olan en iyi hidrojen sistemlerini yaptık. Bu teknolojiler tüm oksidatif stresi uzaklaştırır.

Ürün:


 

 Görüşler

Hidrojen kullanıcılarının  raporları çalışmalarla eşleşti. Hidrojen, etkileyici bir dizi rahatsızlığı hafifletir.

Görüşler


 SSS

Sıkça Sorulan Sorular. Cyber enerji şu ana kadar sorulan tüm soruları yanıtlıyor. Burada bulunmayan bir şey varsa, bize sorun ...

Sorular
 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret547328
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.601318.6758
Euro19.523819.6020
Hava Durumu
Takvim
Saat
Latest Crypto Fear & Greed Index