• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/CyberEnerji/
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905379347060
 • https://twitter.com/cyberenerji
 • https://www.instagram.com/cyber_enerji/
 • https://www.youtube.com/channel/UCfp7dr10tz0K8vqM6uPHX1w
Üyelik Girişi
Videolar

Kanser tedavisinde Hidrojen kullanım sonuçları

 

KANSER TEDAVİSİNDE HİDROJEN TEDAVİSİ


Hidrojenin kanserle savaşmaya yardımcı olduğu biliniyor


Günümüzde kanser tedavileri giderek daha başarılı olmaktadır. Bunu mümkün kılan birçok yöntem ve ilaç var. Ancak ne yazık ki kanser tedavisine yönelik tüm geleneksel yöntem ve ilaçların yan etkileri vardır. Bu talihsiz "kuralın" nadir bir istisnası Hidrojen Terapisidir .

HİDROJEN TEDAVİSİNİN FAYDALARINA DAİR TIBBİ BİR ÇALIŞMA

farklı kanser türlerine sahip 82 hasta üzerinde yapıldı

 
Kanser hastalarına Hidrojen Terapisi uygulandı
 
3. evre olan  kanser hastalarının %83'ünde  iyileştirilmiş koşullar sağlandı
 
 4. evre olan  kanser hastalarının %41'nde  iyileştirilmiş koşullar sağlandı
 
 anormal tümör belirteçleri olan hastaların %36'sında  azalma sağlandı

Çalışma ayrıca aşağıdaki
sonuçları ve sonuçları belgelemiştir:

HİDROJEN İNSAN VÜCUDUNA TAMAMEN ZARARSIZDIR


Hidrojen terapisinde ( Hidrojen Suyu ve/veya Hidrojen İnhalasyonu ) hiçbir zararlı yan etki gözlenmez, aksine, radyoterapi ve/veya kemoterapi sırasında etkilenen organ ve hücrelerin yenilenmesine etkin bir şekilde yardımcı olur.


Hidrojeni teneffüs etmek, kanser için nispeten yeni ama çok başarılı bir alternatif tedavidir ve çok sayıda tıbbi yayın bunu inkar edilemez bir şekilde kanıtlamaktadır.

EVDE HİDROJEN TERAPİSİ

S1 ve S2 model hidrojen elektroliz cihazlarımız , hidrojen tedavisini evde uygulamayı kolaylaştıran bir hidrojen su ve hidrojen inhalasyon cihazlarıdır.

Academy of Science
Certified'da kromatografik çalışma

İki çalışma modu:

 • Hidrojenin solunması
 • suyun hidrojenasyonu

HİDROJEN İNSAN VÜCUDUNUN KANSERLE SAVAŞMASINA
YARDIMCI OLUR


 • 82 Kanser Hastasına Hidrojen Tedavisi Uygulandı
 • Evre 3 kanser hastalarında %83 iyileştirilmiş koşullar
 • Evre 4 kanser hastalarında %5 iyileşme durumu
 • Anormal tümör belirteçlerinde %36 azalma

İlerlemiş kanserli hastalarda, solunan hidrojen hastaların yaşam kalitesini iyileştirebilir ve kanser ilerlemesini kontrol edebilir.

Görüntülemede görülebilen 80 tümör vakasından, hastalığın genel kontrol oranı %57.5 idi ve hidrojen inhalasyonunun başlamasından sonraki ortalama 55. günde tam veya kısmi remisyon gözlemlendi .

Üçüncü evredeki hastalarda hastalığın kontrol oranı dördüncü evredekilere göre anlamlı olarak daha yüksekti (sırasıyla %83.0 ve %47.7), en düşük pankreas kanserli hastalarda hastalığın kontrol oranıydı.

Tedavi sırasında hematolojik toksisite gözlenmez, ancak bireysel vakalarda kendiliğinden düzelen küçük advers reaksiyonlar gözlenmiştir.

Hidrojenin antioksidan ve antienflamatuar etkileri vardır.

Görünüşü ve ilerlemesi peroksidasyon ve iltihaplanma ile yakından ilişkili olan kanseri kontrol etmek için kullanılabilen .

4 haftalık hidrojen inhalasyonundan sonra, hastalar yorgunluk, uykusuzluk, iştahsızlık ve ağrıda önemli bir azalma bildirdiler .

Hastaların %41.5'inde fiziksel durumda bir iyileşme meydana geldi, en iyi etki akciğer kanserli hastalarda elde edildi .

Artmış bir veya daha fazla anormal tümör belirteci olan 58 vakadan, ortalama 23 gün boyunca hidrojen soluduktan sonra belirteçler %36.2 azaldı .

Belirteçteki en yüksek azalma akciğer kanserinde , en düşük ise pankreas ve karaciğer kanseri olan hastalarda elde edildi.

Hidrojen inhalasyonu – hidrojen tedavisinin en etkili yöntemi

Hidrojen inhalasyonu, hidrojen tedavisinin en etkili yöntemidir. Hidrojeni teneffüs ederken, moleküller akciğere girer ve oradan doğrudan kan dolaşımına girer ve her hücreye hızla ulaşırlar. Solunduğunda, hidrojene su yutulmasına kıyasla yaklaşık 100 kat daha fazla hidrojen emilir.

Hidrojen tedavisi için uluslararası standartlar vardır.  Tedavi sırasında alınan minimum hidrojen-oksijen gazı miktarının, istenen etkiyi göstermesi için standart dakikada 120 ila 240 mililitre gazdır.

Bu miktarlarda hidrojen verildiğinde, kan dolaşımında uzun süre tutulur ve böylece zararlı serbest radikalleri en verimli şekilde ortadan kaldırmayı başarır.  Tıbbi araştırmalar, hidrojene su içildiğinde, venöz kanda hidrojenin tespit edilmediğini kanıtlamıştır . Aksine, solunduğunda hidrojen 2 saate kadar kan dolaşımında kalır.

SÜRDÜRMEK

Kanser tedavisinde ilerleme kaydetmek, yeni fikirler ve stratejiler gerektiren büyük bir zorluktur . Alanında çeşitli uzmanlardan oluşan bir ekip, hidrojen inhalasyonu uygulanan üçüncü ve dördüncü evrelerde hastalığın farklı formlarına sahip 82 hasta üzerinde yapılandırılmış bir profesyonel çalışma yürütmüştür .

Çalışma “Gerçek Dünya Kanıtı” yöntemi kullanılarak yürütülmüş ve toplanan verilere dayanarak aşağıdaki genel sonuçlara varılmıştır:

☑ İlerlemiş kanserli hastalarda hidrojen inhalasyonu yaşam kalitelerini iyileştirebilir ve kanserin ilerlemesini kontrol edebilir.

☑ Hidrojen Terapisi, ilerlemiş kanserli hastaların rehabilitasyonu için bir strateji olarak kullanılabilir.

☑ Hidrojenin solunması, ihmal edilebilir veya çoğu zaman yan etkisi olmayan basit, ucuz bir tedavidir.

→ makalenin tamamını okuyun


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret596677
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.384931.5107
Euro34.055234.1917
Hava Durumu
Takvim
Saat